Z taką niespodzianką zawitały dzisiaj do nas panie Asia (Hania
) i Basia. Wózek dziecięcy z wiklinowymi detalami oraz drewniany dla lalek są rodzinnymi pamiątkami, od dziś wzbogacą zbiory zbąszyńskiego muzeum. Te retro cudeńka na pewno będziecie mogli zobaczyć na jednej z przyszłych wystaw. Oczywiście wózki, jak za dawnych lat, jechały uliczkami Zbąszynia
Dziękujemy za ten sentymentalny dar! ![]()
