Za nami kolejna lekcja historii w terenie – tym razem dawna granica oraz dworzec. Odwiedziła nas dziś grupa z Niemiec, ciekawa naszej lokalnej historii. Opiekunem grupy był Pan Gerhard Wieduschat, historyk regionalista. Opowiadał Wojtek.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas – do zobaczenia.