Zapraszamy na relację z najważniejszego dla nas wydarzenia, czyli NOC MUZEÓW, podczas której uroczyście otworzyliśmy wystawę „Niegdyś za ladą” oraz zaprezentowaliśmy w przestrzeni Muzeum, przedmioty związane ze Szkołą nr 2 (choć nie tylko).
„Kręciliście się” w Muzeum do 24:00 za co serdecznie dziękujemy.
Dziękujemy także wspomnienia, wzruszenia, opowieści.
Dziękujemy również Janusz Skrzypczak za niesamowite opowieści o sklepie kolonialnym, Manufaktura-Zbąszyńska KraftMydełko oraz Lovenda Kujawska za Waszą obecność, zapachy i wsparcie wydarzenia Nocy Muzeów.
















































