Za nami wyjątkowe warsztaty „Pięknego pisania” 
Pod czujnym okiem Pań Małgorzaty Potockiej i Aleksandry Kwiatkowskiej oraz Pana Mikołaja Potockiego z Biblioteka Kórnicka, uczestnicy zgłębiali widzę dawnego piśmiennictwa
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas w przestrzeni naszego Muzeum 













